www.rottka.pl --> Aktualności

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243
E-mail: fundacja@rottka.pl

Aktualności

Byliśmy na meczu! Pokaz posłuszeństwa i obrony

13.09.2015 Pomorska Fundacja Rotttka została zaproszona przez Vistal Gdynia na mecz piłki ręcznej kobiet w hali sportowo-Widowiskowej Gdynia Arena.

 

 

Mecz był emocjonujący i świetnie rozegrany, a dla nas najważniejszym i najbardziej oczekiwanym punktem naszej obecności na był pokaz psiego posłuszeństwa i obrony zaprezentowany podczas przerwy w meczu.

 

 

W roli głównej wystąpiła rottweilerka Pina (z hodowli Angaros) wraz ze swoją przewodniczką i właścicielką Martą Pogorzelską (dyrektor i wolontariuszka naszej Fundacji), oraz pozorant Jarosław Roman (licencja FCI). Oboje na codzień zajmują się naszymi psami w Domu SieRottka i dbają o naszych podopiecznych, prowadzą też szkołę i hotel dla psów Good Team. Pokaz wyszedł wspaniale i przyjęty został z dużym zainteresowaniem. Po pokazie odpowiadaliśmy na mnóstwo pytań na temat szkolenia psów, rottweilerów i Fundacji. Pina z chęcią przyjmowała pieszczoty i głaski od dzieci i dorosłych i łaskawie przyjmowała hołdy. Przed i po meczu rozdawaliśmy ulotki i promowaliśmy loterię dla dzieci, na którą fanty ufundowały wolontariuszki Ania i Kasia, serdecznie dziękujemy! Na meczu stawilismy się w lczbie ośmiorga wolontariuszek i wolontariuszy, wszystkim dziękujemy za pomoc i oraganizację a Vistal Gdynia za zaproszenie. 

 

Pozdrowienia i podziękowania dla Mateusza, który w roli maskotki mewy dzielnie nas wspierał i we wszystkim pomagał! Pan Prezes Vistalu marek Gutteter oraz Pan Dyrektor Vistalu Krystian Gańcza wykazali się dużą pomocą, by wszystko udało się wspaniale a nasza prezentacja przebiegła świetnie!

 

Zapraszamy wszystkich do polubienia strony Vistal Gdynia i podziwiania wspaniałych zawodniczek wraz z ich pupilami.

<< zobacz galerię zdjęć


Data umieszczenia: 2015-10-07 09:42:30
Informację przeczytano:  3422 razy 

send mail
Wyślij informację e-mailemx
Tutaj możesz zawiadomić znajomego o ciekawej informacji, lub inną osobę, o której wiesz, że jest zainteresowana tą tematyką.
Tytuł informacji: Byliśmy na meczu! Pokaz posłuszeństwa i obrony
Wpisz znaki widoczne poniżej na obrazku zachowując odpowiednio wielkość
Reload Image
Captcha image
Rubryki zaznaczone (*) są wymagane

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2019   Ochrona danych
Online  22