www.rottka.pl --> Aktualności

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243
E-mail: fundacja@rottka.pl

Aktualności

Celine Arka Żuławska - norweska leśna kotka już ma dom!

Celine, to kotka nietuzinkowa. Tak z powodu swojego unikalnego wyglądu i pięknego umaszczenia - szylkretowego, jak i z tego, że już na poczatku swojego życia dzięki swojej hodowczyni pomoże rottweilerom z naszej fundacji.


Celine Arka Żuławska*PL urodziła się 19.06.2007 r. jako jedna z pięciokotkowego miotu. Dwa koteczki zostały sprzedane do hodowli, brat Celt już na starcie swojego życia na wystawie w Łodzi uzyskał najwyższą ocenę Ex1 i NOM BIS, czyli nominację do wyboru najlepszego kota na wystawie. To wróży karierę również dla naszej Celinki, gdyby jej przyszły właściciel zechciał ją wystawiać. Na stronie hodowli Arka Żuławska możemy zobaczyć zdjęcia całęgo miotu w róznym wieku, rodziców oraz ich rodowody.


Celine przyszła na świat w hodowli, gdzie koty, jak i inne zwierzęta otacza się miłoscią i niechętnie z nimi rozstaje... Tak więc nie może być sprzedana każdemu. Oprócz ceny, oferty, którą złoży przyszły jej właściciel, zostanie skierowany do hodowli, celem ustalenia szczegółów zakupu i warunków, jakie może zaoferować kotkowi. Kotek - choć miły, kochany i puchaty, to nie zabawka, ani prezent dla dziecka na święta... To mrucząca, ciepła, pełna miłości, ale jednak - odpowiedzialność.


Celinka ma piękne, zielone oczy. W połączeniu z szylkretową maścią daj to niesamowite wrażenie. Jesli dodać do tego długie wąsy, błyszczącą zdrową sierść i piękny - jak to u kotów norweskich leśnych ogon - trudno się jej oprzeć! Zdjęcia w naszej galerii mówią same za siebie.


Kotów do kupienia jest wiele, ale Celinka jest tylko jedna. To wspaniały, udomowiony kotek, cudnie mruczący, uwielbia leżeć na kolanach, lubi towarzystwo ludzi. Kot norweski leśny należy do kotów półdługowłosych, jest łatwy w utrzymaniu. Dla tych, którzy dopiero staną sie miłośnikami tej rasy - w co nie wątpię - prosimy zapoznać się z jej opisem.


Miłośnicy kotów proszeni są o wielkie zainteresowanie :). I tylko oni. Dla Celinki życzymy sobie domu specjalnego, kochającego, takiego, który doceni jej wspaniałe walory, ale też obdarzy miłością i opieką, na jaką te piękne koty zasługują :).Celinka dostanie wyprawkę
, w skład której wchodzi pokarm suchy i mokry, którym dotychczas była karmiona, oraz miseczke i zabawki. Z rzeczy ważnych nie dołączymy tylko łóżka, w którym Celinka lubi sypiać :). Oczywiście Celinka jest kotką rodowodową, więc dołączone zostaną wszystkie niezbędne dokumenty.

 

 

Serdecznie dziękujemy Hodowli Arka Żuławska za przeznaczenie połowy kwoty ze sprzedaży Celine na pomoc rottweilerom.

 

 

UWAGA! Celine została zakupiona przez hodowlę CATANI, której właścicielką jest Pani Magdalena Czekalska. Serdecznie dziękujemy!

 

Źródło informacji  Pomorska Fundacja Rottka   (Link do źródła)
Data umieszczenia: 2009-05-18 14:35:07
Informację przeczytano:  2311 razy 

send mail
Wyślij informację e-mailemx
Tutaj możesz zawiadomić znajomego o ciekawej informacji, lub inną osobę, o której wiesz, że jest zainteresowana tą tematyką.
Tytuł informacji: Celine Arka Żuławska - norweska leśna kotka już ma dom!
Wpisz znaki widoczne poniżej na obrazku zachowując odpowiednio wielkość
Reload Image
Captcha image
Rubryki zaznaczone (*) są wymagane

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2019   Ochrona danych
Online  12