www.rottka.pl --> Pomóż naszej Fundacji

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243
E-mail: fundacja@rottka.pl

Pomóż naszej Fundacji

Pomóż!

Potrzebna nam pomoc w dużej mierze finansowa. Chętnych zapraszamy do przelewania na nasze konto darowizny w kwotach, jakie sami uznają za stosowne. Każda kwota jest dla nas ważna - nie ma kwot zbyt małych!

Jednak pomoc dla Fundacji to nie tylko pieniądze, równie ważna jest:

  • Pomoc wolontariuszy, którzy mieszkając w pobliżu Fundacji chcą nam pomóc w rozpropagowaniu materiałów promocyjnych, wyprowadzaniu lub uczestnictwie w szkoleniach naszych psów, aktualnie prowadzonych akcjach, pomysłach itp.
  • Pomoc wolontariuszy mieszkających w każdym zakątku Polski - schroniska i porzucone oraz potrzebujące psy są wszędzie - kontrolujcie i przeglądajcie okoliczne schroniska, pomagajcie w znalezieniu domów, dodawajcie ogłoszenia w Internecie - skontaktujcie się z nami - znajdziemy sporo zajęć dla chętnych.
  • Pomoc ofiarodawców żywności dla naszych psów - umieszczone w schroniskach, domach tymczasowych i hotelach potrzebują karmy, przyjmiemy każdą ich ilość.
  • Pomoc ofiarodawców przedmiotów na aukcje - fundacja prowadzi aukcje na allegro ofiarowanych przez darczyńców przedmiotów - całkowity dochód przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji.
  • Zakupy w sklepie internetowym i na aukcjach - całkowity dochód przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji.
  • Adopcje wirtualne - nasze psy każdego dnia potrzebują karmy, leczenia, zapłaty za hotel, lekarstw, witamin, preparatów pielęgnacyjnych i wielu innych rzeczy potrzebnych i niezbędnych do życia! Część naszych psów nie ma szans na adopcję - z powodu wieku, zdrowia itp. - dla nich zwłaszcza potrzebujemy pomocy. Także dla tych, które już długo oczekują na adopcję. Dla skrzywdzonych, porzuconych... czyli dla każdego.

Okażcie serce - każda pomoc jest na wagę złota i może uratować choćby jedno psie życie. Jedno, niby niewiele, ale dla tego, konkretnego psa to jest jedyne życie!

My możemy zapewnić o jednym - spojrzenie uratowanych psich oczu, podróż z psem, którego wieziemy do nowego domu, przytulanie się z nadzieją psa, którego leczymy, szkolimy, bawimy się z nim, psa, który już nie miał nadziei na lepsze życie i radość, kiedy odwiedzamy go w już jego nowym, WŁASNYM DOMU - to jest warte KAŻDYCH PIENIĘDZY! Dlatego to robimy, dołącz do nas i poczuj to na własnej skórze - tego opisać po prostu się nie da!

Jeśli pomoc naszych darczyńców kierowana jest na jednego konkretnego psa, a zostanie od adoptowany lub pomoc przekroczy jego potrzeby i sprawa znajdzie szczęśliwy dla niego finał, nie wykorzystane na niego środki kierowane są na inne, potrzebujące zwierzęta, którym pomaga nasza fundacja. Dzięki temu nasze psy wspierają się nawzajem.

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2019   Ochrona danych
Online  23