www.rottka.pl --> Kadra Fundacji

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243
E-mail: fundacja@rottka.pl

Kadra Fundacji

Fundator Katarzyna Tomasik

Kasia wraz z mężem, Sławkiem są Fundatorami, założycielami Pomorskiej Fundacji Rottka. Od 2006 roku Prezes Zarządu Pomorskiej Fundacji Rotka, od 2014 roku Prokurent. Katarzyna Tomasik pełniła fukcję Prezesa Zarządu, a nastepnie Prokurenta charytatywnie, nie pobierając wynagrodzenia. Do Niej należy dzwonić we wszystkich ważnych, trudnych czy nagłych sprawach.

Z Jej zwierzyńca odeszła niedawno nieodżałowana 9 letnia rottweilerka Tery, całkowicie podporządkowana rodzinie oraz 17 letnia kotka syberyjska Sheba. Obecny stan to yorkshire terriery Killer i Zuzia, tymczasowicz rottweiler Hel oraz nastepczyni syberyjskiej kotki Sheby, dachowa szylkretowa uratowana koteczka Sheba II.

Zawodowo zajmuje się od 1999 roku nieruchomościami.

 Komórka: 603 039 243
 E-mail: kasia@rottka.pl
Prezes Zarządu Jerzy Sadziak

Od 2014 roku Prezes Zarządu, z fundacją związany jako wolontariuszod poczatku jej powstania. Obecnie mniej czynny, wiekszość działań organizacyjnych i terenowych powierza Prokurentowi.

 E-mail: fundacja@rottka.pl
Fundator Sławomir Tomasik

Sławek wraz z żoną, Kasią są Fundatorami, założycielami Pomorskiej Fundacji Rottka.

Z Jego zwierzyńca odeszła niedawno nieodżałowana 9 letnia rottweilerka Tery, całkowicie podporządkowana rodzinie oraz 17 letnia kotka syberyjska Sheba. Obecny stan to yorkshire terriery Killer i Zuzia, tymczasowicz rottweiler Hel oraz nastepczyni syberyjskiej kotki Sheby, dachowa szylkretowa uratowana koteczka Sheba II.

Wolontariusz Kinga Kmieć

Kinga z fundacją związana od czerwca 2013 roku. Zajmuje się aktualizacją strony Fundacji. Z psami doczynienie ma od dziecka, bardziej zaawansowane działania od 2011 roku jako wolontariusz w Sosnowieckim Schronisku, gdzie zajmuje się psami w typie ras molosich oraz owczarkami niemieckimi - czuwa nad ich adopcją i socjalizacją.

 

Jest szczęśliwą posiadaczką 3 psiaków, każdy z nich ma swoją własną historę jak zostało uratowane i trafiło do jej domu.
Samiec Roki to jej psiak, który będzie przy niej do kończa jego życia. Suczki Kayra i Ibiza to psiaki jej rodziców. W jej rodzinie od jakiegoś czasu goszczą dwie myszki Sticz i Tutek.

 Komórka: 531915830
Wolontariusz Anita Szkudlarek

Anita mieszka w Wielkopolsce i prowadzi dom tymczasowy. Jest włascicielką dwóch kotów.

 E-mail: anita@rottka.pl
Wolontariusz Anna Szuba

Ania mieszka w Gdyni, ma adoptowaną rottweilerkę Kobrę i od lat pomaga naszej fundacji. jeśli zachodzi potrzeba odwiedza schroniska w województwie pomorskim, pomaga w transporcie i adopcjach psów. przeprowadza wizyty przed i poadopcyjne, bierze udział w akcjach fundacji.

 Komórka: 790 592 555
Wolontariusz Joanna Mattik

Asia mieszka w Gdańsku, ma dwa psy rottweilery oraz dwa koty. Od lat angażuje się w pracę fundacji, przeprowadza wizyty przed i poadopcyjne, zajmuje się wystawianiem na aukcje fundacyjne książek oraz ich wysyłką. W działania na rzecz fundacji zaangazowana jest cała rodzina Asi.  Dzięki Asi mężowi Wojtkowi wiele psów dojechało do nowych domów lub ze schronisk trafiło pod nasze skrzydła.  Córka Asi od najmłodszych lat jest zaangażowana w akcje fundacji, roznosi ulotki, prezentuje psy,  pomaga w miarę swoich możliwości.

 Komórka: 509 204 129
Wolontariusz Adam Borkowski

Adam jest synem prokurentki, Kasi, od najmłodszych lat pomagał w działaniach fundacji. Bywały chwile, gdy stawał się domem tymczasowym dla psów w potrzebie, odwiedzał schroniska, robił zdjęcia, uczestniczył w akcjach fundacji. Obecnie przebywa zagranica i ma nieco mniej mozliwości, by aktywnie uczestniczyć w działaniach.

Wolontariusz Małgorzata Kurek

Małgosia prowadziła przez długi czas dom tymczasowy dla psów - jest w tym rekordzistką, przez prawie rok "przepuściła" przez swoje mieszkanie 16 suk. Adoptowała rottweilera Mobila z Palucha, razem wystepują na logo Pomorskiej Fundacji Rottka. Niestety, Mobila już nie ma z nami, biega za Tęczowym Mostem. Małgosia, mimo, że czynnie coraz mniej udziela się w bieżących sprawach fundacji, często pomaga finansowo swoim pupilom i śledzi ich losy.

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2019   Ochrona danych
Online  22