www.rottka.pl --> W nowym domu - Majka

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243
E-mail: fundacja@rottka.pl

W nowym domu

Majka

Nr adopcji: S/001089/2018

A dzisiaj kilka słów o naszej Majce (przyp. Suni z pola). Chętni do adopcji znajdą poniżej ankietę przedadopcyjną. Należy ją wypełnić i odesłać na adres: fundacja@rottka.pl . Ponieważ jak przy każdym psie tak i przy Majce obowiązuje procedura adopcyjna.

A zatem, wg informacji jakie otrzymaliśmy z domu tymczasowego Majki sunia ma ok 2 lat.
W pierwszym kontakcie z obcymi ludzmi bywa trochę ostrożna i nieufna.W stosunku do tymczasowej opiekunki nie wykazuje żadnej agresji, można przy niej zrobić wszystko. Jednak u weterynarza Majka się buntuje, kłapie zębami i nie pozwala zbadać. Na widok opiekunki cieszy się i radośnie merda ogonkiem. Uwielbia głaskanie i bliskość człowieka, siada blisko (wręcz wchodzi na kolana) i prosi o głaskanie. Smaczki z ręki bierze bardzo delikatnie. Zna podstawowe komendy siad, połóż się, idziemy. Na smyczy nie ciągnie, pilnuje się przewodnika. Chętnie chodzi na długie spacery. :-)

Na spacerach, psy za ogrodzeniem(te które się rzucają do ogrodzenia) mija dość spokojnie, nie reaguje na zaczepki.Akceptuje mniejsze psy i suczki, z chęcią chce się z nimi bawić. Duże suki różnie, jedne akceptuje na inne potrafi warknąć. Nie przepada za kotami. Również nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, czasami za bardzo się ekscytuje, skacze i podgryza za ręce.

Poza tym Maja chętnie się uczy nowych komend. Chętnie jeździ samochodem. W domu zachowuje czystość. Tymczasowa opiekunka zaznacza jednak, że Majka jest u niej zbyt krótko, aby móc o niej coś więcej powiedzieć.

 

Charakterystyka:
Polecamy:
Płeć: suka
Zdolność płciowa: sterylizowana
Wiek: 2  lata
Wolontariusz: Katarzyna Tomasik
Do mieszkania
Do domu z ogrodem

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2019   Ochrona danych
Online  24