www.rottka.pl --> W nowym domu - Desi

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243
E-mail: fundacja@rottka.pl

W nowym domu

Desi

Nr adopcji: S/001088/2018

Desi - 2,5 roczna sunia szuka nowego domu. Niestety podczas włamania na posesję pies wydostał się na zewnątrz (prawdopodobnie potraktowany gazem) , podczas ucieczki zaatakował dziecko. Opiekun pod presją środowiska zmuszony jest oddać psa. Nie możemy pisać o wszystkich faktach, ale uważamy, że to słuszna decyzja.

Byliśmy dzisiaj z wizytą u suni. Jest przyjazna, początkowo delikatnie nieufna jak to rottweiler, ale po chwili PRZYLEPA. Nic - ani piłeczka ani inne aporty… dosłownie NIC nie było ważniejsze od człowieka. Maksymalnie spragniona pieszczot. Sprawdziliśmy również jak reaguje na dotyk. Przy sprawdzaniu uzębienia, łap i innych części ciała nie wykazała agresji czy postawy niepewności, zamierania.

Rozpierała ją energia, można było odnieść wrażenie, że to roczny szalony psiak. Z wyglądu masywna, samcza, grubej kości. Gdybyśmy nie wiedzieli, że to suka, to wyglądem przypominała pięknego samca. Desi potrzebuje osób, które znają rasę, są ODPOWIEDZIALNE, konsekwentne w wychowywaniu psa i lubią aktywny tryb życia. Sunia będzie dobrym kompanem spacerów. :-) Dedykowana do domu z ogrodem, ewentualnie ze starszymi dziećmi. Mieszkała z samcem owczarkiem niemieckim, wg opiekuna jest pozytywnie nastawiona do wszelkich psów. Posiada komplet szczepień i jest wysterylizowana.

Charakterystyka:
Polecamy:
Płeć: suka
Zdolność płciowa: sterylizowana
Wiek: 3  lata
Wolontariusz: Katarzyna Tomasik
Do domu z ogrodem

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2019   Ochrona danych
Online  26