www.rottka.pl --> W nowym domu - Desta - z powodu ciężkiej choroby właścicielki pilnie potrzebuje domu!

Pomorska Fundacja Rottka
KRS: 0000264192
REGON: 220298294
NIP: 585-14-26-492
80-236 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 5
tel. 603 039 243, 600 679 240
E-mail: fundacja@rottka.pl

W nowym domu

Desta - z powodu ciężkiej choroby właścicielki pilnie potrzebuje domu!

Nr adopcji: S/001029/2016

6 letnia Desta (dawna podopieczna Pomorskiej Fundacji Rottka) adoptowana 2 lata temu, teraz znalazła się w pilnej potrzebie. Jedyna opiekunka poważnie się rozchorowała, czeka ją długie szpitalne leczenie i z bólem serca musi rozstać się z ukochaną sunią. Desta to piękna i silna suka, istny wulkan radości i energii. Dobrze dogaduje się z samcami, nie znamy jej stosunku do suk. Oddana swojemu człowiekowi, towarzyska, bardzo czujna. Ze względu na jej przyzwyczajenia i usposobienie - szukamy dla Desty domu z ogrodem.
Na spacerach sprawia problemy, np. w stosunku do rowerzystów, dlatego jej czas i zabawy organizowano dotychczas w ogrodzie, w którym szalała z patykami i piłkami. Absolutnie nie nadaje się do domu, w którym jest już kot. W dzień lubiła potowarzyszyć swojej pani w domu, noce spędzała na zewnątrz w budzie, z wyjątkiem zim – te w całości spędzała w domu.
Kaganiec toleruje podczas wizyt weterynarza, te wizyty nie należą do jej ulubionych. Karmiona suchą karmą oraz gotowanym jedzeniem. Wymaga spokojnego i cierpliwego opiekuna, który pozwoli jej się wyszaleć, a następnie wyciszyć. Przemiła, radosna suczka, przyjazna dla domowników i ich gości.
Suczka jest wysterylizowana i od razu gotowa do adopcji. Ze względu na pilną sytuację szukamy także domu tymczasowego.

Kontakt: Katarzyna 603 039 243.

 

UWAGA: ogłoszenie ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Zastrzegamy sobie podpisanie umowy adopcyjnej według własnego uznania tylko z wybraną przez nas osobą, jak również anulowanie ogłoszenia bez podawania przyczyny.

Charakterystyka:
Polecamy:
Płeć: suka
Zdolność płciowa: sterylizowana
Wiek: 6  lat
Z innymi psami
Do domu z ogrodem
Do kojca

Prawa autorskie   Pomorska Fundacja Rottka ©  2007 - 2018   Ochrona danych
Online  5